☼ ☼ ☼ راه موفقیت ☼ ☼ ☼
 
قالب وبلاگ
لینک های مفید
 

-رمز موفقیت در استواری در قصد و نیت است.
- دیروز جرات مبارزه داشتیم، و امروز شهامت موفقیت.
- کسی به موفقیت دست می یابد که خوب زندگی کند، زیاد بخندد و زیاد دوست بدارد. کسی که احترام افراد عاقل و فرزانه را جلب کرده باشد و کودکان خردسال را دوست بدارد. کسی که دنیا را بهتر از آنچه یافت، ترک کند، چه با بزرگ کردن یک فرزند صالح، چه سرودن شعری زیبا، و چه با نجات دادن یک انسان. کسی که مورد تحسین منتقدان باشد و خیانت دوستان را تحمل کند. کسی که همیشه زیبایی های دنیا را ستایش کند. کسی که بهترین خصوصیات افراد را ببیند و بهترین ها را تقدیم آنها کند. کسی که زندگیش یک الهام باشد و خاطره اش یک نیایش.
- فاصله بین دیوانگی و نبوغ فقط با موفقیت اندازه گیری می شود.
- هر لحظه را دوست داشته باشید. گل ها در تاریکی رشد می کنند. به همین دلیل هر لحظه از ارزش زیادی برخوردار است چون روی کل تاثیر می گذارد. رمز موفقیت در زندگی، در موفق بودن در تک تک آن لحظه هاست.
- انسان موفق کسی است که قادر است با آجرهایی که دیگران به سویش پرتاب میکنند، پایه و بنیادی محکم و استوار برای خود بسازد.
- فرصت های کوچک همیشه مقدمه ای برای موفقیت های بزرگ است.
- این خواست و اراده ی ماست که آینده مان را شکل می دهد. موفقیت و شکست ما نتیجه عمل خودمان است نه کس دیگری. این خودمان هستیم که می توانیم هر مانعی را از پیش پایمان برداریم یا اینکه در این راه پر پیچ و خم گم شویم. انتخاب ما، مسئولیت های ما، موفقیت ها و شکست های ما هر چه که باشند، کلید سرنوشتمان در دست خودمان است.
- من قیمت موفقیت را می دانم: فداکاری، تلاش، و از خود گذشتگی مداوم برای رسیدن به آنچه که می خواهید اتفاق بیفتد.
- همیشه چیزهایی اتفاق می افتد، که واقعاً آنها را باور داشته باشید. ایمان و باور است که باعث می شود چیزی اتفاق بیفتد.
- عقل سلیم در این است که یک روش را انتخاب کرده و آن را آزمایش کنید. اگر شکست خورد، آن را خیلی را خیلی راحت بپذیرید، و راهی دیگر را امتحان کنید. مهم این است که تلاش کنید.
- من موفقیتم را مدیون شنیدن بهترین نصیحت ها و انجام دقیقاً عکس آن می دانم.
- آنچه از زندگی نصیبتان می شود بستگی به این دارد که: با کودکان مهربان، با سالخوردگان دلسوز، با گرسنگان و با ضعیفان و قدرتمندان بامدارا باشید. چون ممکن است خودتان هم روزی یکی از اینها باشید.
- شکست ما باید پایه و بنیادی مستحکم برای پیروزی های آینده باشد.
- دوست دارم کارهای بزرگ و منحصر به فرد انجام دهم، اما وظیفه ام انجام کارهای کوچک و پیش پا افتاده است طوری که گویی کارهایی بزرگ و منحصر به فردند. دنیا نه فقط با اقدامات بزرگ و قدرتمندانه قهرمانان، بلکه با کارهای کوچک اما صادقانه کارگران پیشرفت می کند.
- بزرگترین تحسینی که تابه حال شنیده ام وقتی بود که کسی از من پرسید به چه فکر می کنم، و با علاقه به پاسخ من گوش داد.
- یاد گرفته ام که اگر کسی با اطمینان در راه امیال و آرزوهایش پیش رود، و تلاش کند تا آنطور که دوست دارد زندگی کند، با موفقیتی چشمگیر و غیرمنتظره روبه رو خواهد شد.
- اگر فکر می کنید می توانید، حتماً می توانید. و اگر فکر میکنید که نمی توانید، حق با شماست.
- نمی توانم فرمولی برای موفقیت به شما بدهم، اما می توان فرمول شکست را در اختیارتان قرار دهم و آن این است: برای خوشنود کردن دیگران تلاش کنید.
- به من یک کارمند ساده اما باهدف بدهید، تا به شما انسانی تحویل بدهم که تاریخ را دگرگون می سازد. یک قهرمان بی هدف به من بدهید، یک کارمند ساده تحویلتان میدهم.
- نمی توانید در رویا خودتان را جای شخصیت های مختلف بگذارید. باید چکش بزنید و یک انسان تقلبی جعل کنید.
- وارد مبارزاتی شوید که آنقدر بزرگ باشند که به حساب آیند و آنقدر کوچک باشند که بتوانید در آنها پیروز شوید.
- هیچ کس فقط با خوشحال و راضی بودن به کجایی نمی رسد.
- من موفقیت را با میزان کمک هایی که فرد به هم نوعان خود می کند، می سنجم.
- برای پرواز کردن باید مقاومت و پایداری داشته باشیم.
- برای موفق شدن باید اول باور کنیم که می توانیم.

[ ] [ ] [ مهدی ]

 

اگر گیاهان یقین دارند که بهار خواهد آمد

چرا ما انسان ها باور نداریم که روزی خواهیم توانست به هر آنچه

می خواهیم دست یابیم .؟!

 

"جبران خلیل جبران"

[ ] [ ] [ مهدی ]
 

عنصر ضروری خلاقیت ترس نداشتن از شکست است

 

                              ادوین لند

[ ] [ ] [ مهدی ]

"تصویر ذهنی" مایه اصلی شخصیت و رفتار انسان است. با تغییر تصویر ذهنی شخصیت و رفتار او تغییر میکند.

اما از این هم بیشتر تصویر ذهنی سرحدات فضایل انسان را مشخص میکند. نشان میدهد چه کاری از او ساخته است و چه کاری از او ساخته نیست. با توسعه تصویر ذهنی دامنه عمل نیز توسعه میابد.پرورش تصویر ذهنی واقع بینانه و مناسب با ایجاد تواناییها و استعدادهای جدیددر انسان عملا شکست را به موفقیت تبدیل میکند.

نه تنها هنر روانشناسی تصویر ذهنی به اثبات رسیده بلکه توانسته به تبیین بسیاری از پدیده های از مدتها پیش شناخته شده و درست درک نگردیده کمک کند.

امروزه مدارک بی شک و شبهه ای در زمینه های روانشناسی و روانشناسی صنعتی دال بر وجود " شخصیتهای موفقیت طلب" شخصیتهای شکست طلب"  "شخصیتهای مستعد خوشبختی" و "شخصیتهای مستعد بدبختی"  "شخصیتهای مستعد سلامت"  و "شخصیتهای مستعد بیماری" در اختیار داریم. روانشناسی تصویر ذهنی در این زمینه ها بینش تازه ای می افریند.در زمینه قدرت تفکر مثبت بصیرت تازه ای ایجاد میکندو مهمتر از ان توضیح میدهد که چرا در برخی از افراد صادق است و در مورد برخی دیگر صدق نمیکند. ( تفکر مثبت بخصوص وقتی که با تصویر ذهنی خود سازگار باشد به راستی که اعجاز میکند اما در صورت ناسازگاری مادام که تصویر ذهنی تغییر نکرده کارگر نمیافتد.)

برای درک این علم برای آنکه بتوانید از آن در زندگی خود بهره بگیرید لازم است درباره مکانیزمی که این نیرو برای رسیدن به هدفهایش به کار میگیرد اطلاعاتی داشته باشید. بر اساس مدارک علمی متعددی که در اختیار است مغز و دستگاه عصبی انسان طبق اصول شناخته شده سیبرنتیک برای رسیدن به هدفهای شخص فعالیت میکند . تا جایی که به عملکرد مربوط میشود مغز و دستگاه عصبی انسان " مکانیزم هدف جوی" پیچیده و شگفت انگیزی است که مجهز به دستگاه هدایت خودکار درون ساخته ای است که در قالب مکانیزم موفقیت به سود شما و در قالب مکانیزم شکست به زیان و در جهت خلاف شما کار میکند.همه چیز بستگی به این دارد که شمای عمل کننده انرا چگونه و در جهت تحقق کدام هدف به کار میگیرید.

جالب اینجاست سیبرنتیک که بدوا در قالب مطالعه ماشینها و اصول مکانیکی ارایه شد تا آنجا پیش میرود که حرمت انسان را به عنوان یک موجود منحصر بفرد خلاق تجدید میکند.

در این علم انسان نه ماشین که صاحب ماشین است و آنرا به کار میگیرد. از آن گذشته طرز کار ماشین و مورد استفاده ان را توضیح میدهد.

 

با تشکر از دوستان عزیز در مدیران ایران

[ ] [ ] [ مهدی ]

وقتی شما حس می کنید که می خواهید همیشه در کسب و کارتان مشغول باشید اما به جاییکه می خواهید نمی رسید، این مسئله می تواند تلاش شما را برای رسیدن به بازاریابیتان نا امید کند و می تواند به آسانی مانند احساس ندیدن جنگل بعلت درختها شود.
اینجا سه مانع بزرگ وجود دارد که من مرتبا با صاحبان کسب و کار برخورد می کنم و اینکه شما چگونه می توانید از آنها دوری کنید.
تعریف ناواضح موفقیت
برای عده ای کلمه موفقیت، فکر شهرت و کامیابی را در ذهن به وجود می آورد. اما برای کسب و کارهای کوچک من برخلاف تعریف موجود در منبع راهنمایی شما پیش بینی می کنم. در هنگام توضیح تعریف خود از موفقیت، من پیشنهاد می کنم که موفقیت را با نقطه نظرات مشتریان شروع کنید.
آنچه که شما سعی دارید برای مشتریانتان انجام دهید چیست؟ آنچه که آنها در نتیجه خرید از خدمات شما خواهند داشت یا قادر به انجام آن باشند چیست؟ آنچه که شما دوست دارید برای مشتریانتان انجام دهید چیست؟ من خواهم فهمید زمانی موفق هستم که مشتریانم مجبور نباشند با چگونگی جذب دائم کسب و کار بیشتر مبارزه کنند.
مشخص نکردن کسانی که مشتریان مطلوب شما هستند
وقتی که شما می توانید کسانی را که مشتریان ایده ال شما هستند را مشخص کنید، بهتر است جاییکه آنها را پیدا می کنید را بشناسید و بدانید چگونه با آنها خرید و فروش می کنید. شما می توانید پیامی را ایجاد کنید که مستقیماَ از آنها درخواست کنید. شما چه چیزی در مورد بهترین مشتریانتان می دانید؟زمانی را برای کار با یکدیگر بگذرانید مانند تکمیل یک مشخصه همچنانکه میتوانید از کار کردن با اکثر مشتریان لذت می برید. مشخصات و جمعیت شناسی چیست؟ شما چگونه آنها را برای فردی که هرگز با آنها برخورد نکرده شرح می دهید؟ بدون مشخص کردن مشتریان ایده التان، احتمال می رود که شما زمان، تلاش و پول را برای گروه اشتباهی هدر داده اید.
عدم توضیح دقیق از ارزش منحصر به فرد شما
شما باید قادر باشید که به وضوح آنچه که شما را از رقیبانتان متفاوت می کند را تعریف کنید. اگر آینده نگریهای شما نمی تواند شما را از تمام پیشنهادات رقابتی در بازار متمایز کند بنابراین چرا آنها از شما خرید می کنند؟
اغلب برای کسب و کارهای کوچک آنها منحصر به فرد نیستند فقط آنها زمانی را صرف ارزیابی می کنند و به وضوح علت و چگونگی را توضیح می دهند.
هر آنچه که شما بهتر، سریعتر، ارزانتر یا مؤثرتر انجام می دهید چیست؟ شاید یک مدل منحصر است که شما ایحاد کرده اید. شاید آن ضمانت رضایت شماست که به مشتریان عرضه می شود. مهمترین چیزی که اینجا با دقت توضیح داده می شود این است که چرا منحصر به فرد بودن شما اینقدر برای مشتریان و آینده نگریهای شما مهم است. چرا آنها باید دقت کنند؟ زمانی را صرف نگاه کردن به این آیتم ها برای کسب و کارتان کنید. زمان زیادی صرف خواهد شد. اگر شما فهمیدید که نمی توانید جنگل را به خاطر درختان ببینید (not see the forest for the trees) برای گرفتن کمک خارجی تردید نکنید.

منبع : کارآفرینی
[ ] [ ] [ مهدی ]

If You Can Dream It

 

You Can Have It

[ ] [ ] [ مهدی ]

 

برای تعجیل در ظهور آقا صلوات

[ ] [ ] [ مهدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

زندگی تو بازتاب اندیشه های توست ، هر آنچه را که ذهن تو باور کند به دست می آوری و آنچه را که محکوم کنی از دست می دهی.
و این را بدان که :
خوشبختی بر 3 اصل استوار است :
1 - فراموش کردن گذشته
2 - غنیمت شمردن حال
3 - امیدوار بودن به آینده

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد

چون بر این باورند که :

یا راهی خواهم یافت

یا راهی خواهم ساخت

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

اجازه ندهید پرنده ی اندیشه ی شما بر روی شاخسارهای فقر و نداری لانه کند.

به ثروت هایی که می توانید بدست آورید بیندیشید.

زیرا این اندیشه های ثروت طلبانه اند که ثروت می آفرینند.


♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

من ثروتها و داراییها را به سمت خود جذب می کنم.

من موفقم ... من ثروتمندم .

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .
باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد .


لینک های مفید
امکانات وب